Diákolimpia 2019/2020

2019. október 1-én indult el a nevezés a Diákolimpia B33 kosárlabda versenyeire és október 20-ig 665 csapat jelentkezett a játékokra az általános és középiskolai korosztályban.

B33 DIÁKOLIMPIA 2019/2020 – Régiós Döntőbe jutott csapatok

TípusFájlnévMódosítvaMéret

xlsx
B33 Diakolimpia 2020 Dontos Csapatok 1 Regio 09:23 01/11/202012.6k

xlsx
B33 Diakolimpia 2020 Dontos Csapatok 2 Regio 09:23 01/11/202012.7k

xlsx
B33 Diakolimpia 2020 Dontos Csapatok 3 Regio 09:23 01/11/202012.4k

xlsx
B33 Diakolimpia 2020 Dontos Csapatok 4 Regio 09:23 01/11/202012.6k

B33 DIÁKOLIMPIA 2019/2020 – RÉGIÓS DÖNTŐK HELYSZÍNEI ÉS IDŐPONTJAI

RÉGIÓIDŐPONTHELYSZÍN
I.2020. február 05.Szombathely – Boldog Brenner János Gimnázium
II.2020. február 04.Budapest – Tüskecsarnok
III.2020. február 12.Miskolc – Egyetemi Csarnok
IV.2020. február 11.Budapest – Tüskecsarnok
I. régióGyőr-Moson-Sopron megye
Vas megye
Veszprém megye
Komárom-Esztergom megye
Zala megye
II. régióSomogy megye
Baranya megye
Tolna megye
Fejér megye
Budapest
III. régióBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Heves megye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Hajdú-Bihar megye
IV. régióBékés megye
Bács-Kiskun megye
Csongrád megye
Pest megye
Nógrád megye

A Régiós döntők minden helyszínen 9:00-kor a 40 döntőbe jutott csapat adatainak egyeztetésével, ellenőrzésével kezdődnek és a tervek szerint 16:30-kor a döntőkkel záródnak.

A torna pontos lebonyolítása érdekében kérünk minden csapatot a pontos érkezésre. A késő csapatok mérkőzéseinek elhalasztására, a program módosítására nincs lehetőség!
Ezt kérjük a csapatok utazásának megszervezésekor is figyelembe venni.

B33 DIÁKOLIMPIA 2019/2020 – Megyei tornák eredményei

A diákolimpiához kapcsolódó dokumentumok ITT érhetők el.
FIGYELEM!
A verseny időpontokat és helyszíneket tartalmazó táblázat folyamatosan változik, de ezen az oldalon is megtekinthetők.

B33 DIÁKOLIMPIA® 2019/2020 megyei döntőinek helyszínei és időpontjai

MegyeIdőpontHelyszín
Baranya2019.12.16.Pécs, PVSK NKA Sportcsarnok - "A"&"B" korcsoport - lányok
Baranya2019.12.18.Pécs, PVSK NKA Sportcsarnok - "B" korcsoport - fiúk
Bács-Kiskun2019.11.29.Kecskemét, Mercedesz Kosárlabda Akadémia, Izsáki út 1.
Borsod-Abaúj-Zemplén2019.12.11.Miskolc, Egyetemi Körcsarnok - "A" korcsoport
Borsod-Abaúj-Zemplén2019.12.12.Miskolc, Egyetemi Körcsarnok - "B" korcsoport
Békés2019.11.25.Gyula Városi Sportcsarnok - "B" korcsoport
Békés2019.12.03.Mezőberény, Molnár Miklós Sportcsarnok - "A" korcsoport
Csongrád2019.11.27.Szeged, Etelka sori csarnok - "A" korcsoport
Csongrád2019.12.04.Szeged, Deák Ferenc Gimnázium tornaterme - "B" korcsoport
Fejér2019.11.19.Székesfehérvár, MKOSZ edzőközpont
Győr-Moson-Sopron2019.12.05.Sopron, Novomatic Aréna
Hajdú-Bihar2019.11.26.Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
Heves2019.12.12.Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Jász-Nagykun-Szolnok2019.12.08.Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimnázium
Komárom-Esztergom2019.12.10.Oroszlány, KAA sportcsarnok, Szent Borbála tér 2.
Nógrád2019.12.09.
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
Pest2019.12.12.Törökbálint, Óvoda utcai Sportcsarnok
Somogy2019.12.06.Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimnázium
Szabolcs-Szatmár-Bereg2019.12.09.
Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium - "A" korcsoport
Szabolcs-Szatmár-Bereg2019.12.10.Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium - "B" korcsoport
Tolna2019.12.17.Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
Vas2019.12.03.Szombathely, Brenner. J. Iskola - "B" korcsoport
Vas2019.12.04.Szombathely, Brenner. J. Iskola - "A" korcsoport
Veszprém2019.12.10.Ajka, Fekete - Vörösmarty Általános Iskola
Zala2019.12.12.Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
Budapest2019.12.05.BHSE Simon János Sportcsarnok - "A" korcsoport
Budapest2019.12.12.BHSE Simon János Sportcsarnok - "B" korcsoport - lányok
Budapest2019.12.14.Darázsfészek Kosárlabda Csarnok - "B" korcsoport fiúk
A Diákolimpiával kapcsolatos információkat az alábbi linkeken találjátok:

CIKKEK »  DOKUMENTUMOK »

KÉPEK »  VIDEÓK »  KÖZVETÍTÉSEK » 
next
prev