DECATHLON B33 DIÁKOLIMPIA 2017 – döntőbe jutott csapatok

A 2016-2017-es B33 Diákolimpia régiós Döntőiből továbbjutott csapatok

“A” korcsoport – FIÚ

Rózsaszín unikornisokSzent István Általános IskolaHódmezővásárhely
Kertvárosi ördögökSzent Jószef Kertvárosi Katolikus Általános IskolaHódmezővásárhely
CiszterciCiszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Karinthy FrigyesKarinthy Frigyes Általános IskolaBudapest
AcélosokBolyai János Gyakorló Ált. Isk. és GimnáziumSzombathely
KölcseyKörmendi Kölcsey utcai Ált. Isk. és AMIKörmend
Kemény legényekEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános IskolaEger
SzegősökSzegő Gábor Általános IskolaSzolnok

“A” korcsoport – LÁNY

II. Rákóczi Ferenc Lány AII. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
Baksay-2Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános IskolaKunszentmiklós
Dienes ADienes Valéria Általános Iskola,Valéria Dienes GrundschuleSzekszárd
Babits33Szekszárdi Babits Mihály Általános IskolaSzekszárd
Kőrösi AKőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ált. IskolaNagykanizsa
Zrínyi GimiZalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
Herman lányok 2Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Jezsuita1Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és KollégiumMiskolc

“B” korcsoport – FIÚ

Bolyai II.Bolyai János GimnáziumKecskemét
SchillerFriedrich Schiller GimnáziumPilisvörösvár
NSJGBudakeszi Nagy Sándor József GimnáziumBudakeszi
MunkácsyKaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumKaposvár
KrlezaMiroslav Krleza Horvát Általános Iskola, GimnáziumPécs
Taky TeamTóparti GimnáziumSzékesfehérvár
SZIG SopronSoproni Széchenyi István GimnáziumSopron
Körmend KölcseyKörmendi Kölcsey Ferenc GimnáziumKörmend
Hamvas Béla Gimnázium 2Hamvas Béla GimnáziumOroszlány
Eötvös „A”Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumTiszaújváros
Krúdy1
Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Vasvári aNyíregyházi Vasvári Pál GimnáziumNyíregyháza

“B” korcsoport – LÁNY

CKLG-EgyiklányCeglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Pipacsok

Szegedi SZC Gábor Dénes SzakgimnáziumaSzeged
Jaglány1József Attila Gimnázium és SZKIMonor
Kőrösi1Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Budapest
Tanár úr Fiatal SzépségeiSzent László GimnáziumBudapest
BMRG LányokBaár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
Berzsenyi KaktuszokBerzsenyi Dániel Evangélikus GimnáziumSopron
Zrínyi GimnáziumZalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
Berzsenyi NinjákBerzsenyi Dániel Evangélikus GimnáziumSopron
Fráter2Fráter György Katolikus GimnáziumMiskolc
Herman lányok 1Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Szolnok VKG Lány 1Varga Katalin GimnáziumSzolnok