B33 Diákolimpia 2017/2018 – régiós eredmények

Decathlon B33 Diákolimpia

RÉSZLETES EREDMÉNYEK

letölthető PDF változatban »

EREDMÉNYEK RÉGIÓS BONTÁSBAN

Gratulálunk a csapatok eredményeihez!


II. RÉGIÓ – Székesfehérvár – 2018.02.07.

Az MKOSZ Csarnok az idei év első Régiós Döntőjének adta a helyszínét.
A verseny eredményei a következők:

HELYEZÉS
CSAPATNÉV
ISKOLA NEVE
FIÚ "A" korcsoport
1.CSIK FIÚ A 2KERCsik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
2.KODÁLY FIÚ A1 KAPOSKaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toldi
Lakótelepi Tagiskolája
3.PTE GY. FIÚ A PÉCSPTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Általános Iskolája
3.TÓVÁROSI FIÚ A SZFHTóvárosi Általános Iskola

LÁNY "A" korcsoport
1.DIENES LNY A1 SZEKSzekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
2.GROSICS LNY A ÚJBUDAÚjbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
3.VERES P. LNY A 5KERVeres Pálné Gimnázium
3.PTE GY. LNY A PÉCSPécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium,
Szakgimnázium és Óvoda
FIÚ "B" korcsoport
1.MUNKÁCSY FIÚB1 KAPOSKaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
2,TOLDY FIÚ B 1KERBudapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium
3.MIROSLAV FIÚ B PÉCSMiroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium
és Kollégium
LÁNY "B" korcsoport
1.KCSSAND LNY B 3KERKőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
2.MADÁCH LNY B 7KERVII. Kerületi Madách Imre Gimnázium
3.KÖLCSEY LNY B 6KER

Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium

I. RÉGIÓ – Mosonmagyaróvár – 2018.02.08.

UFM Aréna adott otthont a Régiós Döntők második mérkőzéseinek.
A verseny eredményei a következők:

HELYEZÉS
CSAPATNÉV
ISKOLA NEVE
FIÚ "A" korcsoport
1.EÖTVÖS FIÚ A ZAEGEötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola
2.HUNYADI FIÚ A1 SOPHunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
3.KÖLCSEY FIÚ A KÖRM.Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola
3.BERZSENYI FIÚ A1 SOPBerzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium
LÁNY "A" korcsoport
1.KÖRŐSI CS LNYA NAGYKKőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola
2.NÉM. NEMZ LNY A SOPSoproni Német Nemzetiségi Általános Iskola
Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg
3.ADY E. LNY A ZAEGZalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola,
Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
3.SZT ORSOLYA LNYA SOPSzent Orsolya Római Katolikus Gimnázium,
Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
FIÚ "B" korcsoport
1.KÖLCSEY FIÚ B2 KÖRMKörmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium
2.HAMVAS FIÚ B1 ORLHamvas Béla Gimnázium
3.MÓRA F. FIÚ B GYŐRGyőri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium
LÁNY "B" korcsoport
1.MEZŐ F. LNY B NAGYKDr. Mező Ferenc Gimnázium
2.KRÚDY LNY B GYŐRGyőri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma,
Két Tanítási Nyelvű Középiskolája,
Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
3.KAZINCZY LNY B GYŐRGyőr Kazinczy Ferenc Gimnázium

IV. RÉGIÓ – Törökbálint – 2018.02.14.

A verseny eredményei a következők:

HELYEZÉS
CSAPATNÉV
ISKOLA NEVE
FIÚ "A" korcsoport
1.NÉMETH L. FIÚ A HÓDMNémeth László Gimnázium, Általános Iskola
2.PÁDUAI FIÚA PILISCSPáduai Szent Antal Általános Iskola,
Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
3.ARANY FIÚ A1 NAGYKŐArany János Református Általános Iskola és Óvoda
3.KIS I. FIÚ A BÉKÉSSzegedi Kis István Református Gimnázium,
Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
LÁNY "A" korcsoport
1.SZÉCHENYI I. LNYA DKDunakeszi Széchenyi István Általános Iskola
2.MEZŐB. LNY A MEZŐBERMezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
és Kollégium Petőfi út 20. telephelye
3.BAKSAY LNY A KUNSZM
Baksay Sándor Református Gimnázium
és Általános Iskola
3.SZLOV LNY A PILISSZTPilisszántói Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
FIÚ "B" korcsoport
1.BOLYAI FIÚ B3 KECSKecskeméti Bolyai János Gimnázium
2,BÁLINT M. FIÚB1 TÖRBBálint Márton Általános Iskola és Középiskola
3.SZTE GY. FIÚ B1 SZEGSzegedi Tudományegyetem Gyakorló
Gimnázium és Általános Iskola
LÁNY "B" korcsoport
1.BOLYAI LNY B1 KECSKecskeméti Bolyai János Gimnázium
2.BOLYAI LNY B2 KECSKecskeméti Bolyai János Gimnázium
3.JÓZSEF A. LNYB2 MONR
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium

III. RÉGIÓ – Nyíregyháza – 2018.02.15.

A verseny eredményei a következők:

HELYEZÉS
CSAPATNÉV
ISKOLA NEVE
FIÚ "A" korcsoport
1.REF.KOLL. FIÚ A DEBDebreceni Református Kollégium Általános Iskolája
2.FÉNYI FIÚ A2 MISKOLCFényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
3.RÁKÓCZI FIÚ A SZRNCSSzerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3.KRÚDY FIÚ A NYÍRHANyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
LÁNY "A" korcsoport
1.FÉNYI LNY A MISKOLCFényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2.DIÓS GIM LNYA DIÓSGYDiósgyőri Gimnázium
3.SZILÁGYI LNYA1 MISKO
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola
3.HERMANN LNYA1 MISKOL
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
FIÚ "B" korcsoport
1.KRÚDY FIÚ B1 NYÍRHANyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
2,TÓTH Á. FIÚ B1 DEBTóth Árpád Gimnázium
3.VASVÁRI FIÚB1 NYÍRHANyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
LÁNY "B" korcsoport
1.VARGA K. LNY B2 SZOLVarga Katalin Gimnázium
2.KOSSUTH LNY B DEBDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
3.KRÚDY LNY B NYÍRHA
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
A Diákolimpiával kapcsolatos információkat az alábbi linkeken találjátok:

CIKKEK »  DOKUMENTUMOK »

KÉPEK »  VIDEÓK »  KÖZVETÍTÉSEK » 
next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /srv/b33/public_html/wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488