B33 DIÁKOLIMPIA® 2016/2017 továbbjutói régiónként

Az alábbi csapatok jutottak be a régiós döntőkbe!
Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

RÉGIÓS DÖNTŐ I.

"A" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
HUNYADI FIÚ "A"Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános IskolaHUNYADI LEÁNY "A"Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Hunyadi1Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános IskolaHUNYADI LEÁNY "B"Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
József 1.József Attila Általános IskolaVF AjkaFekete István-Vörösmarty Mihály Általános iskola, gimnázium és Szakközép
Révfülöpi CápákRévfülöpi Általános IskolaBanyákokBalatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola
AcélosokBolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gim.Kőrösi AKőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ált. Isk
KÖLCSEYKörmendi Kölcsey Utcai Ált. Isk. és AMIZrínyi GimiZalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Dab NationSzombathelyi Zrínyi Ilona Általános IskolaParagváris CsajokParagvári Utcai Általános Iskola
KertvárosEötvös József és Liszt Ferenc Általános IskolaTeknősökSzombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
BVTKPannonhalmi Bencés GimnáziumBerzsenyis KaktuszokBerzsenyi Dániel Ev. Gimn.
SZIG SopronSoproni Széchenyi István GimnáziumBerzsenyi NinjákBerzsenyi D. Ev. Gimn.
Roth1Roth Gyula Erdészeti, Faipari Szakképző Iskola és KollégiumKrúdy AKrúdy Gyula Győr
Eötvös TataEötvös József GimnáziumSótörőkKazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Árpád GimiTatabányai Árpád GimnáziumBercsényi GyőrGyőri Műszaki SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Türr "A"Türr István Gimnázium és KollégiumBIGAjkai Bródy Imre Gimnázium és AMI.
Noszlopy1Noszlopy Gáspár GimnáziumRefi1Pápai Református Kollégium Gimnáziuma és Műv. SZKI
Jendrassik-Venesz AVeszprém SZC Jendrassik-Venesz Középiskolája és SzakRefi2Pápai Református Kollégium Gimnáziuma és Műv. SZKI
GépipariSzombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum Gépipari és Informatikai SzakgimnáziumaLali leányaiBatthyány Lajos Gimnázium
Körmend KölcseyKörmendi Kölcsey Ferenc GimnáziumZrínyi GimnáziumZalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
PandaNyme Bolyai GimnáziumMező némber vanDr. Mező Ferenc Gimnázium
Csány-Zeg.Zalaegerszegi SZC Csány László SzakgimnáziumaGiziNYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

RÉGIÓS DÖNTŐ II.

"A" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
Karinthy FrigyesKarinthy Frigyes Általános IskolaGyakorló Csibék no2Csokonai Vitéz Mihály Ált Isk és Gimnázium
PanditákKispesti PannóniaJanus APécsi Janus Pannonius Gimnázium
CiszterciCiszterci szent István GimnáziumHorvát lányokMiroslav Krleza Horvát Iskola
Katolikus 1Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium és Ált. Isk.DIENES ADienes Valéria Általános Iskola,Valéria Dienes Grundschule
Toldi 2003Toldi Lakótelepi TagiskolaSzekszárd GyakorlóPTE Illyés Gy. Gyakorlóiskola
Dienes Dínók ADienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes GrundschuleBabits33Szekszárdi Babits Mihály
ZOMBASKETÁltalános IskolaDIENES BDienes Valéria Általános Iskola,Valéria Dienes Grundschule
Under armour 4-esSzent Orsolya IskolaközpontzombasketÁltalános Iskola Zomba
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
Csik Ferenc I.Csik Ferenc Általános és GimnáziumVPG L2Veres Pálné Gimnázium
Árpád AÓbudai Árpád GimnáziumKőrösi 1Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
VPG F1Veres Pálné GimnáziumKölcsey02Kölcsey Ferenc Gimnázium
Surmi MurmikBékásmegyeri Veres Péter GimnáziumBMRG LányokBaár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
BMRG FiúBaár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumSzent István B33BGSZC Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Toldy Ferenc Gimn.Toldy Ferenc GimnáziumTanár Úr FszépségeiSzent László Gimnázium
TAKY TEAmTóparti GimnáziumTanár Úr szépségeiSzent László Gimnázium
KrlezaMiroslav KrlezaToldyToldy Ferenc Gimn.
Radnóti1Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági SzakgimnáziumaSzent ImreBudai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Munkácsy1Kaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumBabitsos B34PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Gépész KaposvárKaposvári SZC Eötvös loránd Műszaki Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és KollégiumaGyakorló Csibék no1Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált Isk és Gimn
Digi 1.Illyés Gy. GimnáziumBéluskákSzekszárdi I.Béla Gimnázium

RÉGIÓS DÖNTŐ III.

"A" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
Kemény legényekEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános IskolaVörösmartyVörösmarty Kat.Ált.Isk és Óvoda
Diósgyőri Nagy LajosDiósgyőri Nagy Lajos Király Általános IskolaJezsuita 1Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
BoyMiskolci Szilágyi dezső általános IskolaGirlMiskolci Szilágyi Dezső Általánpos Iskola
Kossuth O SokkDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaHerman Lányok 2Miskolci Herman Ottó Gimnázium
ZelkNyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű TagintézményFráter 3.Fráter György Katolikus Gimnázium
SzegősökSzegő Gábor Általános IskolaAIR GIRLSDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Refi 1Karcagi Nagykun Református Általános IskolaSzegős CsajokSzegő Gábor Általános Iskola
Kossuth Fiúk 8a-8cKossuth Lajos Baptista Általános Iskola és KollégiumRefi 1 lányKarcagi Nagykun Református Általános Iskola
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
EÖTVÖS "A"Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumFráter 2.Fráter György Katolikus Gimnázium
EÖTVÖS "B"Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumHerman Lányok 1Miskolci Herman Ottó Gimnázium
BIG "A"Bocskai István Katolikus Gimnázium és SzakgimnáziumLévay nagyokLévay József református gimnázium és diákotthon
Fényi2Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és KollégiumKosáresőDiósgyőri Gimnázium
SzegEgri Szilágyi Erzsébet GimnáziumJezsu2Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
Eger PVG 1Egri Pásztorvölgyi Ált. Isk. és Gimn.Jezsu lány1Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
Tóth Árpád GimnáziumTóth Árpád GimnáziumTÁG II.Tóth Árpád Gimnázium
Krúdy2Krúdy Gyula GimnáziumVasvári ANyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
Vasvári aNyíregyházi Vasvári Pál GimnáziumSipkay BNyíregyházi Szc Sipkay Barna Kereskedelmi Középiskola
Krúdy1Krúdy Gyula GimnáziumSzolnok VKG LányVarga Katalin Gimnázium
Szolnok VKG FiúkVarga Katalin GimnáziumVerseghys lányokVerseghy Ferenc Gimnázium
GÉPIPARI 2Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Jendrassik György Gépipari SzakgimnáziumaSZIGSzéchenyi István Gimnázium Szolnok

RÉGIÓS DÖNTŐ IV.

"A" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
BatthyányBatthyány LajosBaksay-2Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
Bányai 6Bányai Júlia GimnáziumBányai 3Bányai Júlia Gimnázium
Rózsaszín UnikornisSzent IstvánJordan növendékekMezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Kertvárosi ördögökSzt Jószef Kertvárosi Katolikus Általános IskolaSzöcskékDr Hepp Ferenc Ált. Isk és AMI
Petőfi PitykePetőfi SándorII Rákóczi F. Lány AII. Rákóczi Ferenc Gimnázium
aranyrefiskArany János Református Általános IskolaDunakeszi SzéchenyiDunakeszi Széchenyi István Általános Iskola
3B, na meg a kapusPáduai Szent antalKőrösi VillámokSzázhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Dream Team KLKSFabriczius József Általános IskolaPANDI-LÁNYOKKispesti Pannónia
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
Közgé "A"Salgótarjáni SZC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaBolyais LányokBolyai János Gimnázium
Bolyai II.Bolyai János GimnáziumSzent-Györgyi LányokKSZC SZENT-GYÖRGYI ALBERT SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA
Bányai 1Bányai Júlia GimnáziumPipacsokSzegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma
Ságvári1SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaPSEG"B"Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola,Gimnázium és Kollégium
RMG SeniorRadnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, SzegedPSEG "A"Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola,Gimnázium és Kollégium
Közgé B33BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági SzakközépiskolaREFI-02Szegedi Kis István Református Gimnázium,Általános iskola Óvoda Kollégiu
Vajda1Vajda Péter Evangélikus GimnáziumCKLG-EgyiklányCeglédi Kossuth Lajos Gimnázium
RaptorsBékéscsabai Központi Szakképző Iskola és KollégiumGrundlakókVörösmarty Mihály
Bálintsuli1Bálint MártonJaglany1József Attila Gimnázium és SZKI
SchillerFriedrich Schiller GimnáziumRadnóti lányaiDunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Bálintsuli5Bálint MártonCKIKGirls2Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakkimnáziuma
NSJGBudakeszi Nagy Sándor József GimnáziumBaktay LányokBaktay Ervin Gimnázium