B33 Diákolimpia 2016/2017 – Régiós eredmények

Decathlon B33 Diákolimpia

RÉSZLETES EREDMÉNYEK

letölthető PDF változatban »


EREDMÉNYEK RÉGIÓS BONTÁSBAN

IV. RÉGIÓ – Budapest – 2017.02.06.

"A" KORCSOPORT
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
FIÚK
LÁNYOK
Rózsaszín UnikornisII Rákóczi F. Lány ABolyai II.CKLG-Egyiklány
Kertvárosi ördögökBaksay-2SchillerPipacsok
Petőfi PitykeDunakeszi SzéchenyiNSJGJaglany1
aranyrefiskKőrösi VillámokSágvári1PSEG"B"
Dream Team KLKSSzöcskékBálintsuli1CKIKGirls2
3B, na meg a kapusBányai 3Bálintsuli5Radnóti lányai
BatthyányJordan növendékekRaptorsBaktay Lányok
Bányai 6PANDI-LÁNYOKRMG SeniorPSEG "A"


II. RÉGIÓ – Székesfehérvár – 2017.02.07.

2017. február 7.-én Székesfehérvár adott otthont a Decathlon B33 Diákolimpia második Régiós Döntőjének. Izzasztó, fordulatos meccseken küzdötték be magukat a csapatok az Országos Döntőbe.

A továbbjutók:
Fiú A: Ciszterci, Karinthy Frigyes
Fiú B: Munkácsy, Krleza, Taky Team
Lány A: Dienes A, Babits33
Lány B: Kőrösi1, Tanár úr Fszépségei, BMRG lányok

Mindenkinek gratulálunk!

"A" KORCSOPORT
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
FIÚK
LÁNYOK
CiszterciDIENES AMunkácsy1Kőrösi 1
Karinthy FrigyesBabits33KrlezaTanár Úr Fszépségei
Toldi 2003Szekszárd GyakorlóTAKY TEAMBMRG Lányok
PanditákHorvát lányokToldy Ferenc Gimn.Tanár Úr szépségei
Dienes Dínók AGyakorló Csibék no2Árpád ABabitsos B34
Katolikus 1Janus AGépész KaposvárToldy
Under armour 4-eszombasketCsik Ferenc I.Szent Imre
ZOMBASKETDIENES BRadnóti1Szent István B33

I. RÉGIÓ – Győr – 2017.02.17.

DO Régiós döntő

2017. február 17-én Győr adott otthont a Decathlon B33 Diákolimpia I. Régiója Döntőjének.
Parázs hangulatú, szoros meccseken küzdötték be magukat a csapatok az Országos Döntőbe.

A továbbjutók:
Fiú A: Acélosok, Kölcsey
Fiú B: SZIG Sopron, Körmend Kölcsey, Hamvas Béla Gimnázium 2
Lány A: Kőrösi A, Zrínyi Gimi
Lány B: Berzsenyi Kaktuszok, Zrínyi Gimnázium, Berzsenyi Ninják
Mindenkinek gratulálunk!

"A" KORCSOPORT
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
FIÚK
LÁNYOK
AcélosokKőrösi ASZIG SopronBerzsenyis Kaktuszok
KÖLCSEYZrínyi GimiKörmend KölcseyZrínyi Gimnázium
HUNYADI FIÚ "A"HUNYADI LEÁNY "B"Hamvas Béla Gimn. 2Berzsenyi Ninják
Dab NationHUNYADI LEÁNY "A"Csány-Zeg.Mező némber van
József 1.VF AjkaPandaLali leányai
Hunyadi1BanyákokNoszlopy1Krúdy A
KertvárosTeknősökEötvös TataSótörők
Révfülöpi CápákParagváris CsajokTürr "A"Gizi

III. RÉGIÓ – Miskolc – 2017.02.20.

DO Régiós döntő Miskolc

Hétfőn lezajlott a Decathlon B33 Diákolimpia utolsó Régiós Döntője is.
Fordulatos meccseket hozott a nap, melynek a továbbjutói a következő csapatok lettek:

Fiú A: Kemény legények, Szegősök
Fiú B: Eötvös “A”, Krúdy1, Vasvári a
Lány A: Herman lányok 2, Jezsuita1…
Lány B: Fráter2, Herman lányok 1, Szolnok VKG Lány 1
Gratulálunk a csapatoknak!

"A" KORCSOPORT
"B" KORCSOPORT
FIÚK
LÁNYOK
FIÚK
LÁNYOK
Kemény legényekHerman Lányok 2EÖTVÖS "A"Fráter 2.
SzegősökJezsuita 1Krúdy1Herman Lányok 1
ZelkFráter 3.Vasvári aSzolnok VKG Lány I.
Kossuth O SokkVörösmartyEÖTVÖS "B"TÁG II.
BoyAIR GIRLSBIG "A"Vasvári A
Diósgyőri Nagy LajosSzegős CsajokTóth Árpád GimnáziumVerseghys lányok
Refi 1GirlGÉPIPARI 2Lévay nagyok
Kossuth Fiúk 8a-8cRefi 1 lányFényi2Kosáreső

RÉSZLETES EREDMÉNYEK:

TípusFájlnévMódosítvaMéret

pdf
DO 1 Regio Csoporteredmenyek 08:46 02/23/2017104.9k

pdf
DO 1 Regio Egyeneskieses 08:46 02/23/201735.9k

pdf
DO 1 Regio Vegeredmeny 08:46 02/23/201759.1k

pdf
DO 2 Regio Csoporteredmenyek 09:57 02/08/2017104.8k

pdf
DO 2 Regio Egyenes Kieses 09:57 02/08/201735.5k

pdf
DO 2 Regio Vegeredmeny 09:57 02/08/201759k

pdf
DO 3 Regio Csoporteredmenyek 08:46 02/23/2017105.1k

pdf
DO 3 Regio Egyeneskieses 08:46 02/23/201735.2k

pdf
DO 3 Regio Vegeredmeny 08:46 02/23/201758.7k

pdf
DO 4 Regio Csoporteredmenyek 19:37 02/06/2017104.9k

pdf
DO 4 Regio Egyenes Kieses 19:37 02/06/201735.4k

pdf
DO 4 Regio Vegeredmeny 19:37 02/06/201759.1k