B33 Diákolimpia 2016/2017 – Megyei selejtező időpontok

Decathlon B33 Diákolimpia

B33 Diákolimpia 2016/2017 – Megyei selejtező időpontok

Már nem kell sokat várni, november közepén kezdődnek a megyei selejtezők!
Mi már tűkön ülünk.

Megjegyzés:
A megyei selejtezőket a megyei szövetségek szervezik, bővebb információért nálunk lehet érdeklődni.

A táblázat folyamatosan frissül.

MegyeIdőpont, HelyszínLány "A"Fiú "B"Lány "B"
Pest2016.11.15.
Törökbálint, Bálint Márton Iskola Sportcentrum
2015.12.08. Törökbálint,
Bálint Márton Iskola Sportcentrum
2015.12.08. Törökbálint,
Bálint Márton Iskola Sportcentrum
2015.12.08. Törökbálint,
Bálint Márton Iskola Sportcentrum
Fejér2016.11.25.
Székesfehérvár, MKOSZ csarnok
2015.12.02. Pécs,
PTE AOK terem
2015.12.08. Székesfehérvár,
MKOSZ csarnok
2015.12.08. Budapest,
Tüske Csarnok
Heves2016.11.17.
Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2015.11.29. Szolnok,
B. Nagy Pál Sportcsarnok
2015.12.10. Eger,
Szilágyi E. Gimnázium
2015.11.29. Szolnok,
B. Nagy Pál Sportcsarnok
Borsod-Abaúj-Zemplén2016.11.27.
Miskolc, Miskolci Egyetemi, Körcsarnok
2015.12.13. Miskolc,
Egyetemi Körcsarnok
2015.12.13. Miskolc,
Egyetemi Körcsarnok
2015.12.13. Miskolc,
Egyetemi Körcsarnok
Győr-Moson-Sopron2016.12.01.
Sopron, Novomatic Aréna
2015.11.30. Sopron,
Novomatic Aréna
2015.12.03. Sopron,
Novomatic Aréna
2015.12.03. Sopron,
Novomatic Aréna
Somogy2016.12.01.
Kaposvár, Gyakorló Iskola
2015.12.02. Pécs,
PTE AOK terem
2015.12.10. Kaposvár,
Béke utca 75.
2015.12.02. Pécs,
PTE AOK terem
Hajdú-Bihar2016.12.01.
Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
2015.11.18. Debrecen,
Tóth Árpád Gimnázium
2015.11.18. Debrecen,
Tóth Árpád Gimnázium
Vas2016.12.05. - "B" korcsoport
Szombathely, Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.10. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.11. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.11. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
Vas2016.12.06. - "A" korcsoport
Szombathely, Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.10. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.11. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.11. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
Nógrád2016.12.07.
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
2015.12.08. Törökbálint,
Bálint Márton Iskola Sportcentrum
2015.12.09. Salgótarján,
Városi Sportcsarnok
2015.12.08. Törökbálint,
Bálint Márton Iskola Sportcentrum
Tolna2016.12.07.
Dombóvár, Szent Orsolya Iskolaközpont, Szuhay Sportcentrum
2015.12.02. Dombóvár,
Szent Orsolya Iskolaközpont
2015.12.02. Dombóvár,
Szent Orsolya Iskolaközpont
2015.12.02. Pécs,
PTE AOK terem
Budapest2016.12.07. - Leány "B" és Fiú "A"
Budapest, Tüske Csarnok
2015.12.08. Törökbálint,
Bálint Márton Iskola Sportcentrum
2015.12.01. Budapest,
Tüske Csarnok
2015.12.02. Budapest,
Tüske Csarnok
Békés2016.12.07.
Mezőberény, Molnár Miklós Sportcsarnok
2015.12.04. Mezőberény,
Molnár Miklós Sportcsarnok
2015.12.02. Békéscsaba,
Szt. István Egyetem csarnoka
2015.12.02. Békéscsaba,
Szt. István Egyetem csarnoka
Komárom-Esztergom2016.12.13.
Oroszlány, Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2015.12.14. Balatonkenese,
Pilinszky J. Általános Iskola
2015.12.14. Oroszlány,
Krajnik Sportcsarnok
2015.11.23. Ajka,
Sportcsarnok
Budapest2016.12.14. - Fiú "B"
Budapest, Tüske Csarnok
2015.12.08. Törökbálint,
Bálint Márton Iskola Sportcentrum
2015.12.01. Budapest,
Tüske Csarnok
2015.12.02. Budapest,
Tüske Csarnok
Békés2016.12.14.
Békéscsaba, Szent István Egyetem Sportcsarnoka
2015.12.04. Mezőberény,
Molnár Miklós Sportcsarnok
2015.12.02. Békéscsaba,
Szt. István Egyetem csarnoka
2015.12.02. Békéscsaba,
Szt. István Egyetem csarnoka
Veszprém2016.12.15.
Ajka, Fekete-Vörösmarty Általános Iskola
2015.12.14. Balatonkenese,
Pilinszky J. Általános Iskola
2015.11.23. Ajka,
Sportcsarnok
2015.11.23. Ajka,
Sportcsarnok
Baranya2016.12.16.
Pécs, PTE ÁOK - Testnevelés- és Mozgásközpont
2015.12.02. Pécs,
PTE AOK terem
2015.12.02. Pécs,
PTE AOK terem
2015.12.02. Pécs,
PTE AOK terem
Jász-Nagykun-Szolnok2016.12.18.
Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimnázium
2015.11.29. Szolnok,
B. Nagy Pál Sportcsarnok
2015.11.29. Szolnok,
B. Nagy Pál Sportcsarnok
2015.11.29. Szolnok,
B. Nagy Pál Sportcsarnok
Bács-Kiskun2015.11.26. Kecskemét,
Bólyai János Gimnázium
2015.12.04. Mezőberény,
Molnár Miklós Sportcsarnok
2015.11.26. Kecskemét,
Bólyai János Gimnázium
2015.11.26. Kecskemét,
Bólyai János Gimnázium
Csongrád2015.11.26. Szeged,
SzSzC Csonak J. SZKI
2015.12.04. Mezőberény,
Molnár Miklós Sportcsarnok
2015.11.26. Szeged,
SzSzC Csonak J. SZKI
2015.11.26. Szeged,
SzSzC Csonak J. SZKI
Szabolcs-Szatmár2015.12.13. Miskolc,
Egyetemi Körcsarnok
2015.12.04. Nyíregyháza,
Vasvári Pál Gimnázium
2015.12.04. Nyíregyháza,
Vasvári Pál Gimnázium
2015.12.04. Nyíregyháza,
Vasvári Pál Gimnázium
Zala2015.12.10. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.10. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.11. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
2015.12.11. Szombathely,
Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
A Diákolimpiával kapcsolatos további információkat az alábbi linkeken találjátok:

CIKKEK, INFORMÁCIÓK » LETÖLTHETŐ DOKUMENTUMOK »
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Print
Share on email
Email
X