B33 Diákolimpia 2016/2017 – Megyei selejtező eredmények

Decathlon B33 Diákolimpia

RÉSZLETES EREDMÉNYEK

letölthető PDF változatban »


EREDMÉNYEK MEGYEI BONTÁSBAN

PEST MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Petőfi Pityke1Bálintsuli1
2aranyrefisk2Schiller
33B, na meg a kapus3Bálintsuli5
4Dream Team KLKS4NSJG

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1II Rákóczi F. Lány A1CKLG-Egyiklány
2Dunakeszi Széchenyi2Grundlakók
3Kőrösi Villámok3Jaglany1
4PANDI-LÁNYOK4Radnóti lányai
5CKIKGirls2

HEVES MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
11Szeg
22Eger PVG
33Neumann J. G.Szg.K.
44Lila kacsák

FEJÉR MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Ciszterci1TAKY TEAM
2Vasvári2Széchenyi A
3Tóvárosi Ált. Iskola3Vasvári Fiúk
4Mór Radnóti4Tóparti

HAJDÚ-BIHAR MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Kossuth O Sokk1Tóth Árpád Gimnázium
2Farkasok I.2Bocskai István Gimn.
3KicsiDózsaOroszlánok3Kistücsök
4Farkasok II.4Péchy Sasok

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

0AIR GIRLS1TÁG II.
2Kossuth
3TÁG I.
4Kosárkák

SOMOGY MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Katolikus 11Munkácsy1
2Toldi 20032Gépész Kaposvár
3Munkácsy33Munkácsy2
4Marseille4Gyakorló boys No1

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

1Gyakorló Csibék no1
2Munkácsy4
3Kaposvári Gépész
4Katolikus3

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1HUNYADI FIÚ "A"1BVTK
2HajráFenyő2SZIG Sopron
3Lackner fiú3Roth1
4HUNYADI FIÚ "B"4Vas-Villa

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

1HUNYADI LEÁNY "A"1Berzsenyis Kaktuszok
2HUNYADI LEÁNY "B"2Berzsenyi Ninják
3Tobozdobálók3Krúdy A
4Lackner leány4Sótörők

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Zelk1Krúdy2
2Eötvös2Vasvári A
3Krúdy33Krúdy1
4Krúdy54Vasvári D

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

1Vasvári A
2Sipkay B
3Inczédy Lányok
4Sipkay C

VAS MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Acélosok1Gépipari
2KÖLCSEY2Körmend Kölcsey
3Dab Nation3Panda
4MÁLNA TEAM4NLG - 10

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

1Kőrösi A1Lali leányai
2Zrínyi Gimi2Zrínyi Gimnázium
3Paragváris Csajok3Mező némber van
4Teknősök4Gizi

NÓGRÁD MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Közgé "A"
2Bolyai Eagles
3MIG 1
4Szent-Györgyi

BÁCS-KISKUN MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Batthyány1Bolyai II.
2Bányai 62Bányai 1
3Consti3Katona József Gimn.
4Baksayfiú14Baksay2

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Baksay-21Bolyais Lányok
2Bányai 32Szent-Györgyi Lányok
3Constislányok3Bolyais Lányok I.
4Baksay-34Baksay-1

TOLNA MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Dienes Dínók A1Digi 1.
2ZOMBASKET2Digi 3.
3Under armour 4-es3Digi 2.
4Illyés Gyakorló4MLG

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1DIENES A1Béluskák
2Szekszárd Gyakorló2Királylányok
3Babits333Nyuszik
4DIENES B4Csirke

BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Batthyány1Bolyai II.
2Bányai 62Bányai 1
3Consti3Katona József Gimn.
4Baksayfiú14Baksay2

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Baksay-21Bolyais Lányok
2Bányai 32Szent-Györgyi Lányok
3Constislányok3Bolyais Lányok I.
4Baksay-34Baksay-1

CSONGRÁD MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Ságvári1
2RMG Senior
3RMG Home
4NLG-s Tesók

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Pipacsok
2Ságvári32016
3Radnóti
4Ságvári42016

KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Hunyadi11Eötvös Tata
2József 1.2Árpád Gimi
3Franka A13Hamvas Béla Gimn. 2
4Vaszary 14Hamvas Béla Gimn. 1

ZALA MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Kertváros1Csány-Zeg.
2aikk2Mező33
35vös3Zala-kockák
4Liszt4VSZK1

VESZPRÉM MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Révfülöpi Cápák1Türr "A"
2Ajka Bászkitball2Noszlopy1
3Balatonkenese83Jendrassik-Venesz A
4The 4 Legends4Vetési

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1VF Ajka1BIG
2Banyákok2Refi2
3Révfülöpi Oroszlánok3Refi1
4Hókamókák4Elfelejtettük a CSNt

BÉKÉS MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Rózsaszín Unikornis1Közgé B33
2Kertvárosi ördögök2Vajda1
3Mezőberény I3Raptors
4Négy profi4AirCal

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Jordan növendékek1PSEG"B"
2Szöcskék2PSEG "A"
3Szalonna3REFI-02
4Tücskök4Andrássy L

BARANYA MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Krleza
2Radnóti1
3Gyűrűszaggatok
4Nagy László Gimn 1.

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Gyakorló Csibék no21Babitsos B34
2Janus A2Pécsi Leőwey
3Horvát lányok3Ciszterek
4K.V. 24PTE Babits

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Szegősök1Szolnok VKG Fiúk
2Refi 12GÉPIPARI 2
3Kossuth Fiúk 8a-8c3GÉPIPARI 1
4Tripla4Pálfy Szolnok

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1AIR GIRLS1Szolnok VKG Lány I.
2Szegős Csajok2Verseghys lányok
3Refi 1 lány3SZIG
4Refi 2 lány4Szolnok VKG Lány II.

BUDAPEST

FIÚ

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
1Karinthy Frigyes1Csik Ferenc I.
2Panditák2Árpád A
3Batyis Sólymok3VPG F1
4Piar24Surmi Murmik

LÁNY

"A" korcsoport

"B" korcsoport

HelyezésCsapat neveHelyezésCsapat neve
11VPG L2
22Kőrösi 1
33Kölcsey02
44BMRG Lányok

RÉSZLETES EREDMÉNYEK: