A B33 Diákolimpia 2016 döntőibe jutott csapatok

B33 Diákolimpia 2016

 

Döntő helyszínek, időpontok

Időpont Helyszín Korcsoport
2016.05.21. 10:00 órától Budapest “A” korcsoport
2016.05.28. 10:00 órától Pécs “B” korcsoport

Diákolimpia győzteseire világverseny vár!

Idén Tallinnban rendezik június 16-21. között a 3×3 Középiskolás Világjátékokat, melyre a magyar B33 Diákolimpia “B” korcsoportjának győztes csapatainak iskolái nyernek indulási jogot az Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) által!
A versenyen való részvétel minden költségét a MKOSZ fedezi!

Régiós Döntőkből továbbjutott csapatok

“A” korcsoport – FIÚ

BocskaiBocskai Katolikus GimnáziumSzerencs
DEBRECENI REFIDebreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
REFI-001Szegedi Kis István Református Gimn. Ált. Iskola Békés
Balintsuli3Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
KölcseyZalaegerszegi Kölcsey Ferenc GimnáziumZalaegerszeg
Hamvas I.Hamvas Béla GimnáziumOroszlány
ZrínyiZrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tannyelvű IskolaKaposvár
VasvárisokSzékesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár

“A” korcsoport – LÁNY

Frater 1.Fráter György Katolikus GimnáziumMiskolc
SzegősökSzegő Gábor Általános IskolaSzolnok
Kodály KicsikKodály Zoltán Ének-zenei Ált. Iskola és GimnáziumKecskemét
Dunakeszi SzéchenyiSzéchenyi István Általános IskolaDunakeszi
Kölcsey-GyőrGyőri Kölcsey Ferenc Általános IskolaGyőr
Zrínyi GimnáziumZalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
Dienes ASzekszárdi Dienes Valéria Általános IskolaSzekszárd
Gyakorló SzekszárdPTE Illyés Gyula Gyakorlóiskola és AMISzekszárd

“B” korcsoport – FIÚ

Krúdy 1Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ÉVISZ 1Nyíregyházi Szakképzési Centrum ÉVISZNyíregyháza
TÁG DSE DSETóth Árpád GimnáziumDebrecen
Bolyais FesztiválozókBolyai János GimnáziumKecskemét
Balintsuli2Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
Balintsuli1Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
Körmendi-KÖLCSEYKörmendi Kölcsey Ferenc GimnáziumKörmend
VajkezűekZalaegerszegi Szc. Ganz Ábrahám Szakközép IskolaZalaegerszeg
SplashZalaegerszegi Kölcsey Ferenc GimnáziumZalaegerszeg
JAGÚjbudai József Attila GimnáziumBudapest
Munkácsy 1Kaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumKaposvár
Árpád AÓbudai Árpád GimnáziumBudapest

“B” korcsoport – LÁNY

VerseghyVerseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
TÁGTóth Árpád GimnáziumDebrecen
Lányok a FáybólFáy András Görögkatolikus Közgazdasági SzakközépiskolaMiskolc
GrundlakókVörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
BolyaisokBolyai János GimnáziumKecskemét
CKLG-EgyiklányCeglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Eötvös csajokEötvös József Evangélikus Gimn. és Eü.i Szki.Sopron
BLGBatthyány Lajos GimnáziumNagykanizsa
Bercsényi AGyőri Műszaki SZC Bercsényi Miklós Szki.Győr
Kőrösis csajokKőrösi Csoma Sándor Két Tannyelvű Baptista GimnáziumBudapest
BéluskákSzekszárdi I.Béla Gimnázium
Szekszárd
VPG/97Veres Pálné GimnáziumBudapest