B33 Diákolimpia 2016 – régiós eredmények

SZÉKESFEHÉRVÁR – 2016.03.16. – “A” korcsoport – FIÚ

I.ZrínyiZrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tannyelvű IskolaKaposvár
II.VasvárisokSzékesfehérvári Vasvári Pál GimnáziumSzékesfehérvár
III-IV.Kamaszok
Kispesti Pannónia Általános IskolaBudapest
III-IV.ZOMBASKET
Zombai Általános IskolaZomba

SZÉKESFEHÉRVÁR – 2016.03.16. – “A” korcsoport – LÁNY

I.Dienes ASzekszárdi Dienes Valéria Általános IskolaSzekszárd
II.Gyakorló SzekszárdPTE Illyés Gyula Gyakorlóiskola és AMISzekszárd
III-IV.Csibék No 1
Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumKaposvár
III-IV.DIENES B
Szekszárdi Dienes Valéria Általános IskolaSzekszárd

SZÉKESFEHÉRVÁR – 2016.03.16. – “B” korcsoport – FIÚ

I.JAGÚjbudai József Attila GimnáziumBudapest
II.Munkácsy 1Kaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumKaposvár
III.Árpád AÓbudai Árpád GimnáziumBudapest

SZÉKESFEHÉRVÁR – 2016.03.16. – “B” korcsoport – LÁNY

I.Kőrösis csajokKőrösi Csoma Sándor Két Tannyelvű Baptista GimnáziumBudapest
II.BéluskákSzekszárdi I.Béla GimnáziumSzekszárd
III.VPG/97Veres Pálné GimnáziumBudapest

 

SZOMBATHELY – 2016.03.02. – “A” korcsoport – FIÚ

I.KölcseyZalaegerszegi Kölcsey Ferenc GimnáziumZalaegerszeg
II.Hamvas I.Hamvas Béla GimnáziumOroszlány
III-IV.Paragvári2001Paragvári Utcai Általános IskolaSzombathely
III-IV.HajráFenyőSoproni Német Nemzetiségi Általános IskolaSopron

SZOMBATHELY – 2016.03.02. – “A” korcsoport – LÁNY

I.Kölcsey-GyőrGyőri Kölcsey Ferenc Általános IskolaGyőr
II.Zrínyi GimnáziumZalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
III-IV.RugólábKőrösi Csoma Sándor és Péterfy Sándor Ált. Isk.Nagykanizsa
III-IV.TobozdobálókSoproni Német Nemzetiségi Általános IskolaSopron

SZOMBATHELY – 2016.03.02. – “B” korcsoport – FIÚ

I.Körmendi-KÖLCSEYKörmendi Kölcsey Ferenc GimnáziumKörmend
II.VajkezűekZalaegerszegi Szc. Ganz Ábrahám Szakközép IskolaZalaegerszeg
III.SplashZalaegerszegi Kölcsey Ferenc GimnáziumZalaegerszeg

SZOMBATHELY – 2016.03.02. – “B” korcsoport – LÁNY

I.BLGBatthyány Lajos GimnáziumNagykanizsa
II.Eötvös csajokEötvös József Evangélikus Gimn. és Eü.i Szki.Sopron
III.Bercsényi AGyőri Műszaki SZC Bercsényi Miklós Szki.Győr

 

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2016.02.24. – “A” korcsoport – FIÚ

I.REFI-001Szegedi Kis István Református Gimn. Ált. Iskola Békés
II.Balintsuli3Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
III-IV.KutyaütőkDózsa György Általános IskolaKiskunfélegyháza
III-IV.Schiller SapiSchiller GimnáziumPilisvörösvár

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2016.02.24. – “A” korcsoport – LÁNY

I.Kodály KicsikFráter György Katolikus GimnáziumMiskolc
II.Dunakeszi SzéchenyiSzéchenyi István Általános IskolaDunakeszi
III-IV.Prohi Ball TeamProhászka Ottokár Katolikus GimnáziumBudakeszi
III-IV.Bányai LányBányai Júlia GimnáziumKecskemét

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2016.02.24. – “B” korcsoport – FIÚ

I.Bolyais FesztiválozókBolyai János GimnáziumKecskemét
II.Balintsuli2Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
III.Balintsuli1Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint

KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2016.02.24. – “B” korcsoport – LÁNY

I.GrundlakókVörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
II.BolyaisokBolyai János GimnáziumKecskemét
III.CKLG-EgyiklányCeglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd

 

NYÍREGYHÁZA – 2016.02.10. – “A” korcsoport – FIÚ

I.BocskaiBocskai Katolikus GimnáziumSzerencs
II.DEBRECENI REFIDebreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
III-IV.Krúdy 3Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
III-IV.KeményEgri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános IskolaEger

NYÍREGYHÁZA – 2016.02.10. – “A” korcsoport – LÁNY

I.Frater 1.Fráter György Katolikus GimnáziumMiskolc
II.SzegősökSzegő Gábor Általános IskolaSzolnok
III-IV.CsátilányokMezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMezőcsát
III-IV.TűzcsibékVasvár Úti Általános IskolaÓzd

NYÍREGYHÁZA – 2016.02.10. – “B” korcsoport – FIÚ

I.Krúdy 1.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
II.ÉVISZ 1Nyíregyházi Szakképzési Centrum ÉVISZNyíregyháza
III.TÁG DSE DSETóth Árpád GimnáziumDebrecen

NYÍREGYHÁZA – 2016.02.10. – “B” korcsoport – LÁNY

I.VerseghyVerseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
II.TÁGTóth Árpád GimnáziumDebrecen
III.Lányok a FáybólFáy András Görögkatolikus Közgazdasági SzakközépiskolaMiskolc

Részletes eredmények: