B33 DIÁKOLIMPIA® 2015 továbbjutói régiónként

Az alábbi csapatok jutottak be a régiós döntőkbe! Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

B33 Diákolimpia – Regionális döntők
Helyszín Pannonhalma, Bencés Gimnázium, Sportcsarnok
Időpont 2015. március 11-12.
“A” Korcsoport “B” Korcsoport
Fiú Lány Fiú Lány
Hunyadi-Sopron BDEG PINK GIRLS svk bosy Józsi Angyalai
Lackner fiú Tobozdobálók SZIG fiú Bercsényi Győr A
Szépfiúk Hunyadi – Sopron lány Palánk törők SZIG lány
Megyeri úti Általános Iskola Kölcsey A Gyűrűk Urai (EZ) Kazinczy Gimi
Batyis Sólymok Grosics Sportsuli Veres Pálné A VPG 97
Árpád Gimnázium 2 Veres Pálné Gimnázium László Árpád Gimnázium
Hamvas I. Baár-Madas Zsozoda 5vös Clippers Tanár Úr Szépségei
Hamvas II. móra Sasok Veres Pálné B Kikosarazók
Tamásis Darálók csik
Keménymag Városmajor 9.a
Árpád Óbudais lányok
Hamvas III. Szent István B33
Helyszín Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
Időpont 2015. március 25.
“A” Korcsoport “B” Korcsoport
Fiú Lány Fiú Lány
Kunszent8c Szegősök Makkránc Szolnok VKG
Kossuth Fiúk A „Aranyoskák” Korányi A Karcag Nagykun
Apáczai Nagyok Berényi Lányok Sipkay B Verseghys lányok
Apáczai Kicsik REFI-002 REFI-01 Lányok a Fáyból
Hunyadi Sokk Frater1csapat REFI-003 VULKÁN GIRLS’S
Könyves Frater2csapat Szegya PSEG “A”
REFI–001 D.győri Nagy Lajos Ált. Isk. lány PSEG Mezőberény “A” Miskolci Hermann Ottó Gimnázium
Lencsiboyok 2. Jezsus Kiskecskék ‘A’ TÁG I. PGB “B”
Szűcs és bandája REFI-02
Fényi-1 TÁG
Fényi-2 TÁG III.
VONÓS HÁRMAS ÉS KEDVESEM Fazék
Helyszín Zalaegerszeg, Sportcsarnok
Időpont 2015. április 01.
“A” Korcsoport “B” Korcsoport
Fiú Lány Fiú Lány
Tóvárosi Tini DSE Hóka-mókák Tóparti Sasok Munkácsy 1
Németh László Általános Iskola BRÓDY 8.G Ciszter Szellemek Mező
Irinyi János Általános Iskola Tapolcai Sárkányok Munkácsy KDG2
Magic Hands Magic Girls Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium Bigloui Girls
Halálos osztag Gyakorló Csibék Vajkezűek NLG11
Nincsen Kőrösi-Péterfy csány2 Vasvári Pál Gimnázium
Paragvári 2001 Derko NLG10 Tóparti
Somogyi Körmend Bercsényi Miklós Ált. Isk. SZMSZIK B.I.G.
Bigloui Refi2
Türr III. Padányi
Türr I. KSZBSV10
Padányi Refi1
Helyszín Törökbálint, Bálint Márton Középiskola Sportcsarnok
Időpont 2015. március 18.
“A” Korcsoport “B” Korcsoport
Fiú Lány Fiú Lány
Drink Team Dienes Bolyai1 Szent-Györgyi
Csodacsibék Gyakorló Madách I. Bolyai IV. Csajok
Dózsakkfhaza Kodály kicsik Madách II. Bolyai V. Csajok
SÁIK Gagarin Bányai lány Balintsuli2. Ságvári1
Szecska Széchenyi I. Balintsuli3. Grundlakók
Schiller Pifemacsi-lábszőr CKLG-Kisleányok Sivatagi Rohamcsigák Radnóti-lányai
Balintsuli Vasad leány Bolyai János Gimnázium I. JAGos csirkék
Szandálzokni Kőrösi Villámok Báanyi1 CKLG-Nagylányok
Baktay lány