A B33 DIÁKOLIMPIA régiós döntőinek időpontjai, helyszínei

Helyszínek, időpontok

Régió Időpont Helyszín Részvevő megyék
I. 2015.03.02. Szombathely Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Veszprém, Vas, Zala
II. 2015.02.10. Nyíregyháza Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
III. 2015.03.16. Székesfehérvár Budapest, Baranya, Fejér, Tolna, Somogy
IV. 2015.02.24. Kiskunfélegyháza Bács-Kiskun, Békés, Csongrád, Nógrád, Pest

FONTOS!

Összevonás esetén a közösen megrendezett tornákról a csapatok abban a régiós döntőben folytatják a versenyzést, amely megye versenyéről továbbjutottak.

A tornák programja:

09:00 – 10:00 Regisztráció
10:00 Mérkőzések kezdete
14:00 Csoportmérkőzések vége
14:00 – 16:00 Egyenes kieséses szakasz
16:00 – 16:30 Eredményhirdetés, zárás

Kérünk minden csapatot a pontos érkezésre, hogy a torna a tervezett időpontban megkezdődhessen!
A verseny megkezdése előtt, a regisztráció során a csapatnak rendelkeznie kell:
(Nevezési lap nem szükséges)

  • Játékosnyilatkozatok
  • Csoportos Tanulói Viszony Igazolása
  • Minden játékosnak azonosításra alkalmas fényképes igazolvány
  • Számozott mezek (a szervezők csak korlátozott számban tudnak biztosítani)

Fontos információ:

A Versenykiírás 5.5 és 5.6 pontjai alapján : A B33 Kosárlabda DIÁKOLIMPIA® tornái alatt egy játékos csak egy csapatban szerepelhet. Amennyiben egy Iskola több csapatot is nevezett, úgy ezek a csapatok is különböző csapatokként kezelendők. Továbbjutás esetén a csapatok játékosai egymással nem cserélhetőek, vagy nem helyettesíthetőek.

B33 Diákolimpia 2016 – Továbbjutó csapatok

Továbbjutó csapatok ezen az oldalon

B33 Diákolimpia 2016 – Régiós Eredmények

Régiós eredmények itt tekinthetők meg. A továbbjutók neveit kiemeltük.

Részletes eredmények:

Letölthető dokumentumok:

TípusFájlnévMódosítvaMéret

docx
B33 Diakolimpia Tanuloi Viszony Igazolas 2018 09:18 11/13/201712.7k

docx
B33 Diakolimpia U16 Jatekos Nyilatkozat Szuloi Nyilatkozat 2018 09:43 10/30/201718.9k

docx
B33 Diakolimpia U18 Jatekos Nyilatkozat 2018 09:43 10/30/201716.2k

pdf
B33 Diakolimpia Versenykiiras 2017-2018 09:43 10/30/2017658k

Részvevő csapatok, iskolák

B33 Diákolimpia Régiós Döntők II. – NYÍREGYHÁZA – 2016. február 10.

“A” korcsoport
Fiú "A"Lány "A"
Bocskai
Bocskai Katolikus Gimnázium
3900 Szerencs, Ondi út 1.
Frater 1.
Fráter György Katolikus Gimnázium
3534 Miskolc, Városház tér 6.
DEBRECENI REFI
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
4026 Debrecen, Péterfia u. 1-7.
Csátilányok
Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3450 Mezőcsát, Szent István út 35.
Krúdy 3
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
4400 Nyíregyháza, Epreskert u. 64.
Tűzcsibék
Vasvár Úti Általános Iskola
3600 Ózd, Vasvár út 37/a
Kemény
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
3300 Eger, Kodály Zoltán út 5.
Palánktörők
Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3529 Miskolc, Középszer u. 3.
Hunyadi Sokk
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
3300 Eger, Fadrusz János u. 1/a
Szegősök
Szegő Gábor Általános Iskola
5000 Szolnok, Templom út 6.
Szolnoki Bikák
Szegő Gábor Általános Iskola
5000 Szolnok, Templom út 6.
Karcag Refi
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
5300 Karcag, Kálvin út 2.
Kossuth Fiúk 1
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium
5310 Kisújszállás, Rákóczi u. 1.
Aranyoskák
Móricz Zsigmond Református Kollégium
5310 Kisújszállás, Kálvin u. 3.
Karcag Refi 1.
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
5300 Karcag, Kálvin út 2.
Tószegi Boszik
Tószegi Általános Iskola
5091 Tószeg, Rákóczi u. 30.

B33 Diákolimpia Régiós Döntők II. – NYÍREGYHÁZA – 2016. február 10.

“B” korcsoport
Fiú "B"Lány "B"
Eötvös A
Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
3580 Tiszaújváros, Munkácsy u. 13.
Herman
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
3525 Miskolc, Tizeshonvéd út 21.
BIG1
Bocskai Katolikus Gimnázium
3900 Szerencs, Ondi út 1.
Lányok a Fáyból
Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola
3529 Miskolc, Jászi Oszkár u. 1.
SÖR
Diósgyőri Gimnázium
3534 Miskolc, Kiss tábornok u. 42.
LévayF2
Lévay József Református Gimnázium
3530 Miskolc, Kálvin J. u. 2.
Jucis
Hámori Waldorf Iskola
3517 Miskolc, Losonczy István utca 64.
Dream Team
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája 4029 Debrecen, Csengő utca 4.
Tóth Árpád Gimnázium DSE
Tóth Árpád Gimnázium
4024 Debrecen, Szombathi István u. 12.
TÁG
Tóth Árpád Gimnázium
4024 Debrecen, Szombathi I. u. 12.
ÉVISZ 1
Nyíregyházi Szakképzési Centrum ÉVISZ
4400 Nyíregyháza, Vasvári Pál
TÁG-os Lányok
Tóth Árpád Gimnázium
4028 Debrecen, Szombathi I. u. 12.
Krúdy 1
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
4400 Nyíregyháza, Epreskert u 64.
ÉVISZ
Vásárhelyi Pál ÉVISZ
4400 Nyíregyháza, Vasvári Pál utca 16.
VPG1
Vasvári Pál Gimnázium
4400 Nyíregyháza, Kiss Ernő utca 8.
Verseghy
Verseghy Ferenc Gimnázium
5000 Szolnok, Tisza park 1.
Szeg
Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
3300 Eger, Ifjúság ut 2.
Szolnok VKG I.
Varga Katalin Gimnázium
5000 Szolnok, Szabadság tér 6.
Team PVG
Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
3300 Eger, Pásztorvölgy út 25.
Szolnok VKG II.
Varga Katalin Gimnázium
5000 Szolnok, Szabadság tér 6.
Karcag Nagykun
Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
5300 Karcag, Madarasi út 1-3.
Best team
Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
5300 Karcag, Madarasi út 1-3.
Varró SZKI Karcag
Varró István Szakiskola Szakközépiskola Karcag
5300 Karcag, Varró utca 8.
Móricz Virágai
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola
5310 Kisújszállás, Széchenyi u. 4.

B33 Diákolimpia Régiós Döntők IV. – KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2016. február 24.

“A” korcsoport
Fiú "A"Lány "A"
Balintsuli3
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
2045 Törökbálint, Óvoda u. 6.
VPG/01
Veres Pálné Gimnázium
1053 Budapest, Veres Pálné u. 38.
Schiller Sapi
Schiller Gimnázium
2085 Pilisvörösvár, Szabadság út 21.
Dunakeszi Széchenyi
Széchenyi István Általános Iskola
2120 Dunakeszi, Károlyi utca 23.
SÁIK Gagarin Ördögök
SÁIK Székhelyintézmény
3100 Salgótarján, József A. út 2.
Kőrösi Villámok
Százhalombattai Kőrösi Cs. Sándor Ált. Iskola
2440 Százhalombatta, Liszt Ferenc sétány 10.
Aranyrefisk
Arany János Református Általános Iskola és Óvoda
2750 Nagykőrös, Hősök tere 8.
Prohi Ball Team
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
2092 Budakeszi, Széchenyi u. 141.
Kutyaütők
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola
6100 Kiskunfélegyháza, Dózsa György utca 26-32.
Kodály Kicsik
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium
6000 Kecskemét, Dózsa György út 22.
Bányai 3
Bányai Júlia Gimnázium
6000 Kecskemét, Nyíri út 11.
Madách B33
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
6721 Szeged, Madách u. 20.
Csillámpónik
Tisza-parti Általános Iskola
6726 Szeged, Maróczy G. tér 2.
Bányai Lány
Bányai Júlia Gimnázium
6000 Kecskemét, Nyíri út 11.
REFI-001
Szegedi Kis István Református Gimnázium Általános Iskola, Óvoda és Kollégium 5630 Békés, Petőfi u. 11-13.
Mezőberény I.
Mezőberényi Általános Iskola
5650 Mezőberény, Petőfi u. 17-19.

B33 Diákolimpia Régiós Döntők IV. – KISKUNFÉLEGYHÁZA – 2016. február 24.

“B” korcsoport
Fiú "B"Lány "B"
Bálintsuli1
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
2045 Törökbálint, Óvoda u. 6.
Radnóti lányai
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
2120 Dunakeszi, Bazsanth Vince utca 10.
Balintsuli4
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
2045 Törökbálint, Óvoda u. 6.
Grundlakók
Vörösmarty Mihály Gimnázium
2030 Érd, Széchenyi tér 1.
Balintsuli2
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
2045 Törökbálint, Óvoda u. 6.
CKLG-Másiklány
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
2700 Cegléd, Rákóczi út 46.
Bolyai Eagles
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
3100 Salgótarján, Kissomlyó út 1.
CKLG-Egyiklány
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
2700 Cegléd, Rákóczi út 46.
Bolyais Fesztiválozók
Bolyai János Gimnázium
6000 Kecskemét, Irinyi út 49.
JAG lány
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
2200 Monor, Ady Endre u. 12.
Bányai 1
Bányai Júlia Gimnázium
6000 Kecskemét, Nyíri út 11.
Szent-Györgyi DSE
KSZC Szent-Györgyi Albert Középiskolája
6000 Kecskemét, Nyíri u. 73.
Stepback Homály
Horváth Mihály Gimnázium
6600 Szentes, Szent Imre Herceg u. 2.
Bolyaisok
Bolyai János Gimnázium
6000 Kecskemét, Irinyi utca 49.
Radnóti A
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.
SG5
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
6722 Szeged, Szentháromság u. 2.
Közgé Fiúk
BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola
5600 Békéscsaba, Irányi u. 3-5.
KőrösylányA
Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskolája
6721 Szeged, Stefánia u. 14.
PSG A
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
5650 Mezőberény, Petőfi út 13-15.
PSEG "A"
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
5650 Mezőberény, Petőfi út 13-15.
AND1
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
5600 Békéscsaba, Andrássy út 56.
REFI-02
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium 5630 Békés, Petőfi u. 11-13.
REFI-01
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium 5630 Békés, Petőfi u. 11-13.
PSEG "B"
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
5650 Mezőberény, Petőfi út 13-15.

B33 Diákolimpia Régiós Döntők I. – SZOMBATHELY – 2016. március 2.

“A” korcsoport
Fiú "A"Lány "A"
HajráFenyő
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - DNÖ
9400 Sopron, Fenyő tér 1.
Kölcsey-Győr
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
9024 Győr, Szent Imre út 33.
Nádorváros - Győr
Győri Nádorvárosi Ének Zenei Általános Iskola
9024 Győr, Kálvária utca 20.
Tobozdobálók
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - DNÖ
9400 Sopron, Fenyő tér 1.
Hamvas I.
Hamvas Béla Gimnázium
2840 Oroszlány, Kossuth Lajos utca 2.
Hercegnők
Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8174 Balatonkenese, Bajcsy-Zsilinszky utca 10.
Hunyadi 1
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
2840 Oroszlány, Havasi Márton u. 1-3.
Chlári angyalai
Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8174 Balatonkenese, Bajcsy-Zsilinszky utca 10.
Kenese
Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
8174 Balatonkenese, Bajcsy-Zsilinszky utca 10.
Zrínyi Gimnázium
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 30.
Kölcsey
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 49-53.
Rugóláb
Kőrösi Csoma Sándor és Péterfy Sándor Ált. Isk.
8800 Nagykanizsa, Csokonai u. 1.
Paragvári2001
Paragvári Utcai Általános Iskola
9700 Szombathely, Vassurány, Vasút u 46.
ZRÍNYI GIRLS
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
9700 Szombathely, Zrínyi Ilona u. 10.
Kertváros
Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola
8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.
Derkó
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola
9700 Szombathely, Bem J. u 7.

B33 Diákolimpia Régiós Döntők I. – SZOMBATHELY – 2016. március 2.

“B” korcsoport
Fiú "B"Lány "B"
SZIG Sopron
Soproni Széchenyi István Gimnázium
9400 Sopron, Templom utca 26.
Bercsényi A
Győri Műszaki SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola 9025 Győr, Cinka Panna u. 2.
NIBLA
Pannonhalmi Bencés Gimnázium
9090 Pannonhalma, Vár 1.
FÁYbasket
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Közgazdasági Üzleti és Postai Szki 9400 Sopron, Teleki Pál utca 26.
móra elit
Móra Ferenc Általános és Középiskola
9023 Győr, Kodály Zoltán utca 20-24.
Eötvös csajok
Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
9400 Sopron, Deák tér 51.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabányai Árpád Gimnázium
2800 Tatabánya, Fő tér 1.
Krúdy
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma
9024 Győr, Örkény István u. 8-10.
Hamvas II.
Hamvas Béla Gimnázium
2840 Oroszlány, Kossuth Lajos utca 2.
Padányi
Padányi Katolikus Iskola
8200 Veszprém, Szeglethy u. 6.
Türr I.
Türr István Gimnázium és Kollégium
8500 Pápa, Fő u. 10.
IVOF-BALL
Ajkai Bródy Imre Gimnázium és AMI.
8400 Ajka, Bródy Imre u. 4.
Lovassy
Lovassy László Gimnázium
8200 Veszprém, Cserhát ltp. 11.
Jávorka nénik
Jávorka Sándor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium 2890 Tata, Új u. 19.
Vajkezűek
Zalaegerszegi Szc. Ganz Ábrahám Szakközép Iskola
8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk u. 27.
BIG
Ajkai Bródy Imre Gimnnázium és AMI.
8400 Ajka, Bródy Imre u. 4.
KÖLCSEY
Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium
9900 Körmend, Bajcsy-Zsilinszky utca 3.
BLG
Batthyány Lajos Gimnázium
8800 Nagykanizsa, Rozgonyi u. 23.
Splash
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 49-53.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 30.
III. Béla
Szombathelyi MSZC III. Béla Szakképző Iskolája
9970 Szentgotthárd, Honvéd út 10.
Mező
Dr. Mező Ferenc Gimnázium
8800 Nagykanizsa, Platán sor 3.
KDG
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
9700 Szombathely, Aréna utca 10.
Orlay csajok
SZOSZSZC Szombathelyi Kereskedelmi és Vendéglátói Szki
9700 Szombathely, Nagykar u. 1-3.

B33 Diákolimpia Régiós Döntők III. – SZÉKESFEHÉRVÁR – 2016. március 16.

“A” korcsoport
Fiú "A"Lány "A"
Kamaszok
Kispesti Pannónia Általános Iskola
1192 Budapest, Pannónia út 12.
Csibék No 1
Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Kaposvár
7400 Kaposvár, Béke u. 75.
Vasvárisok
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
8000 Székesfehérvár, Prohászka O. u. 71.
PTE DEÁK
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola 7624 Pécs, Őz u. 2.
ZOMBASKET
Zombai Általános Iskola
7173 Zomba, Rákóczi u. 84.
Széchenyi Pécs
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma
7621 Pécs, Király u. 44.
Gyakorló F Szekszárd
PTE Illyés Gyula Gyakorlóiskola és AMI
7100 Szekszárd, Mátyás király u. 5.
Miroslav
Miroslav Krleza Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium
7624 Pécs, Szigeti út 97.
Dombóvári József Attila
Dombóvári József Attila
7200 Dombóvár, Fő utca 42-44.
Dienes A
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola / Valéria Dienes Grundschule
7100 Szekszárd, Szent-Györgyi Albert utca 6.
Zrínyi
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási nyelvű Tagiskola
7400 Kaposvár, Pázmány Péter u. 32/b
Dienes B
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola / Valéria Dienes Grundschule
7100 Szekszárd, Szent-Györgyi Albert utca 6.
Toldi2003
Toldi Lakótelepi Tagiskola
7400 Kaposvár, Szondi u. 3.
Gyakorló Szekszárd
PTE Illyés Gyula Gyakorlóiskola és AMI
7100 Szekszárd, Mátyás király u. 5.
Katolikus
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
7400 Kaposvár, Zárda utca 2.
ZOMBASKET LEÁNY
Általános Iskola Zomba
7173 Zomba, Rákóczi u. 84.

B33 Diákolimpia Régiós Döntők III. – SZÉKESFEHÉRVÁR – 2016. március 16.

“B” korcsoport
Fiú "B"Lány "B"
JAG
Újbudai József Attila Gimnázium
1117 Budapest, Váli utca 1.
VPG/97
Veres Pálné Gimnázium
1053 Budapest, Veres Pálné u. 38.
VPG/A
Veres Pálné Gimnázium
1053 Budapest, Veres Pálné u. 38.
Vasváris lányok
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
8000 Székesfehérvár, Prohászka O. u. 71.
Árpád A
Óbudai Árpád Gimnázium
1034 Budapest, Nagyszombat utca 19.
Trefor Lányok
ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
1088 Budapest, Trefort u. 8.
ZMG Basket
Zrínyi Miklós Gimnázium
1108 Budapest, Mádi utca 173.
VPG/99
Veres Pálné Gimnázium
1053 Budapest, Veres Pálné u. 38.
Árpád B
Óbudai Árpád Gimnázium
1034 Budapest, Nagyszombat utca 19.
ZMG W-Basket
Zrínyi Miklós Gimnázium
1108 Budapest, Mádi utca 173.
TAKY TEAM
Tóparti Gimnázium
8000 Székesfehérvár, Fürdősor 1.
BMRG liliom
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola
1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna utca 3.
Vasvári
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
8000 Székesfehérvár, Prohászka O. u. 71.
Kőrösis csajok
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
1033 Budapest, Szentendrei út 83.
Krleza
Miroslav Krleza Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium
7624 Pécs, Szigeti út 97.
VPG/00
Veres Pálné Gimnázium
1053 Budapest, Veres Pálné u. 38.
Janus
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
7621 Pécs, Mária u. 2-4.
Béluskák
Szekszárdi I.Béla Gimnázium
7100 Szekszárd, Kadarka u. 25-27.
Apáczai
Szekszárdi Szakképzési Centrum Apáczai Csere János Szakközépiskola
7200 Dombóvár, Arany János tér 21.
Jani
Garay János Gimnázium
7100 Szekszárd, Szent István tér 7-9.
Munkácsy 1
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
7400 Kaposvár, Kossuth Lajos utca 48.
Munkácsy 2
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
7400 Kaposvár, Kossuth Lajos utca 48.
Kaposvári Gépész
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája
7400 Kaposvár, Pázmány P. utca 17.
Leőwey
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
7621 Pécs, Szent István tér 8-10.